Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Laboratorium Dobrej Marki (18 czerwca 2024)

Laboratorium Dobrej Marki

Lublin18 czerwca 2024
Ibis Styles Lublin Stare Miasto, Aleja Solidarności 7, 20-841 Lublin


Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji Laboratorium Dobrej Marki. Chcemy wspólnie z Państwem tworzyć inspirującą przestrzeń do wspólnej dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń. Jednocześnie pragniemy stać się promotorami luksusowych dóbr, produktów i marek, które ze względu na najwyższą jakość i luksusowy charakter zasługują na szerokie rozpropagowanie.

Serdecznie zapraszamy!

Aby wziąć udział w najbliższym spotkaniu w Lublinie – 18 czerwca 2024,
Ibis Styles Lublin Stare Miasto, Aleja Solidarności 7, 20-841 Lublin
– należy wypełnić poniższy formularz i przesłać zgłoszenie do organizatora.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
Rejestracja
(To pytanie jest wymagane)


Partnerzy
 

              
  


Partner wspierający

 

Przetwarzanie danych osobowych
(To pytanie jest wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Koncept sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych) w celach statystycznych, marketingowych i umożliwienia komunikowania się ze mną (m.in. zaproszenia na spotkania Laboratorium Dobrej Marki); 
Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia mojej zgody.
(To pytanie jest wymagane)
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych Partnerom spotkania oraz otrzymywanie drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail informacji handlowych dotyczących usług i produktów Partnerów spotkania. Ich dane będą na bieżąco publikowane i aktualizowane na odpowiednich stronach spotkania lub w materiałach informacyjnych.

Przetwarzanie danych osobowych – klauzule informacyjne

  1. Administratorem danych osobowych zebranych w trakcie rejestracji jest Koncept sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Serwisowa 13.
  2. Zebrane w formularzu rejestracyjnym dane osobowe przetwarzane będą w celu:
    1. rejestracji na spotkanie, weryfikacji tożsamości podczas wejścia na teren obiektów, w których odbywać się będzie spotkanie,
    2. marketingu bezpośredniego usług i komunikowania się administratora danych z uczestnikiem, w formie korespondencji pisemnej, elektronicznej lub z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych (telefony, SMS-y),
    3. udostępnienia danych organizatorom, partnerom i sponsorom spotkania w celach statystycznych i umożliwienia im komunikowania się z uczestnikiem lub marketingu bezpośredniego produktów lub usług tych odbiorców danych, w formie korespondencji pisemnej, elektronicznej lub z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych (np. telefony, SMS-y); dane odbiorców danych będą na bieżąco publikowane i aktualizowane na odpowiednich stronach spotkania lub w materiałach informacyjnych.
  3. Przetwarzanie danych polegające na zbieraniu, przechowywaniu i udostępnianiu danych z formularza rejestracyjnego jest niezbędne do wypełnienia ww. prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez ww. administratorów i odbiorców danych.
  4. Dane przetwarzane będą wyłącznie przez czas niezbędny do realizacji celów przetwarzania, nie dłużej jednak niż do momentu zgłoszenia odpowiedniego sprzeciwu wobec przetwarzania lub cofnięcia zgody na dane przetwarzanie. W każdej chwili możesz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania lub danego rodzaju przetwarzania lub wycofać udzielone zgody pod adresem rodo@laboratoriumdobrejmarki.pl